Ansatte i Creto Trondheim - Megling, regnskapsfører, juss & forvaltning

Creto

Virksomheten ble etablert som advokatfirma i 1986. Gjennom årene har vi utviklet en tverrfaglig kompetanse. Vi kan tilby tverrfaglig rådgivning innen juss, forvaltning, regnskapsføring, kjøp/salg virksomheter og fast eiendom.

Ansatte

Kirsten Setsaas
Næringsmegler
Daglig leder Creto Næringsmegling AS
ks@creto.no
Mobil: +47 982 39 625

Oddvar Rakstang
Næringsmegler
Faglig leder Creto Næringsmegling AS
or@creto.no
Mobil: +47 917 33 464

Ingeborg Støvne
Næringsmegler MNEF
ingeborg@creto.no
Mobil: +47 994 04 517

Eli Larsen
Økonomisjef
Daglig leder Creto Regnskap og Forvaltning AS
eli.larsen@creto.no
Mobil: +47 473 59 000

Elisabeth Lunde
Regnskapskonsulent
elisabeth.lunde@creto.no
Mobil: +47 928 06 469














Stefanie Hacker
Regnskapsmedarbeider
stefanie@creto.no
Mobil: +47 454 89 419














Tine Larsen
Regnskapsmedarbeider
tine.larsen@creto.no

Ole Berg
Vaktmester
okb@creto.no
Mobil: +47 928 06 332

Anders Wold Grut
Prosjektleder/tømrer
anders@creto.no
Mobil: +47 479 61 883

Marius Dvarionas
Vaktmester
marius@creto.no
Mobil: +47 966 50 407


John Karsten Bergh
Salgs- og markedsansvarlig
jbk@creto.no
Mobil: +47 965 02 020

Morten K. Andersen
Advokat
mka@creto.no
Mobil: +47 928 06 400

Ole Jørgen Schei
Advokat
ojs@creto.no
Mobil: +47 928 06 437